Вироком судудвох мешканців Чернігівського району та області засуджено за браконьєрство
Чернігівський районним судом Чернігівської області засуджено двох жителів одного з сіл Чернігівського району та області, які незаконно займалися рибним добувним промислом з використанням знарядь для електролову риби (ч.2 ст.28, ч.2 ст.249 КК України).
Встановлено, щов листопаді 2022 року чоловікиу порушення встановленого чинним законодавством порядку здійснення рибного добувного промислу, за допомогою електровудки здійснили незаконнийвилов рибицінних видів на річці Десна поблизу с.Киселівка Чернігівського району.
За результатами судового розгляду та оцінкинаданих прокурором доказів, судом двом обвинуваченим призначено покарання у виді 1 року позбавлення волі зі встановленням іспитового строку у 2 роки та застосовано конфіскацію знарядь та засобів вчинення кримінального правопорушення, а саме конфісковано в дохід держави транспортний засіб, човен та знаряддя для вилову риби.
Крім того, судом задоволено позов прокурора про солідарне стягнення з обвинувачених заподіяноїнезаконнимвиловомшкоди у сумімайже400 тисячгривень.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45
Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.
В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14
Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.
Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06
Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.