Подарунки та новорічна програма для дітей загиблих та зниклих безвісти
У Чернігівському обласному філармонійному центрі відбувся захід за підтримки військовослужбовців 119-ї окремої бригади територіальної оборони у взаємодії із військовими Регіонального управління Сил ТрО "Північ" ЗСУ "Діти Героїв", присвячений дітям військових 119-ї окремої бригади, які загинули та зникли безвістиза особливих обставин.
Водночас ініціаторами заходу виступили представники органів місцевої влади, волонтери та благодійники.
Для дітей підготували не лише подарунки та солодощі, але й святкову музичну програму в новорічному стилі. Атмосфера заходу була наповнена теплом, турботою та підтримкою.
- Було запрошено близько 150 діточок. Це стало яскравою подією для наших маленьких учасників. Особливу радість викликали подарунки. Ми завжди повинні пам’ятати про цих діточок, адже вони є великою родиною наших захисників, - зазначила офіцер відділу цивільно-військового співробітництва Регіонального управління Сил ТрО "Північ" ЗСУ Вікторія.
Організатори зазначили, що метою заходу було не тільки подарувати дітям свято, а й підкреслити, що пам’ять про їхніх героїчних батьків завжди житиме у серцях.
Ігор Березинський, Регіональне управління Сил ТрО «Північ» ЗСУ
Фото та відео автора
Посилання на відео
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.