Водій з ознаками алкогольного спʼяніння скоїв ДТП
Учора, близько 20-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що проспекті Левка Лукʼяненка сталася дорожньо-транспортна пригода за участю двох авто.
На місце одразу направили один з патрульних екіпажів.
Прибувши на місце, інспектори з’ясували, що 40-річний чоловік, керуючи автомобілем Subaru XV, не дотримався безпечної дистанції, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем Land Rover Discovery, який рухався попереду.
Під час спілкування з керманичем Subaru, поліцейські помітили в нього зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння, проте чоловік категорично відмовився від проходження огляду в установленому законом порядку.
Патрульні склали на кермувальника Subaru кілька адмінматеріалів, а саме: за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та за ст. 130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп’яніння) КУпАП.
Водія з ознаками спʼяніння відсторонено від керування, його автомобіль евакуйовано на спецмайданчик.

Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.