Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 12:41:20

З 20 грудня перекривається рух автотранспорту на ділянці вулиці Народного Руху від перехрестя з вул. С. Бандери

13.12.2024   17:19Агенцiя

У Чернігові рух автотранспорту на ділянці вулиці Народного Руху (колишня вулиця Ціолковського) від перехрестя з вул. Степана Бандери (колишня вул. Попова) буде перекритий з 20.00 год. 20 грудня до 20.00 год. 1 травня.

Відповідний дозвіл КП «АТП-2528» надано 13 грудня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

На цій ділянці виконуватимуть ремонтні роботи вулично-дорожньої мережі міста. КП «АТП-2528» забезпечить встановлення дорожніх знаків згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції, яке здійснюватиме контроль за організацією руху транспорту.

Пресслужба Чернігівської міської ради











 

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини