Понад 5,5 тисячі сімей Чернігівщини призначено грошову виплату «Тепла зима»
Ініціатива спрямована на підтримку найбільш вразливих категорій населення для придбання дитячого зимового одягу та взуття.
Одноразова грошова виплата для українських родин надається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2024 року № 1341 «Деякі питання підтримки окремих категорій осіб для проходження зимового періоду 2024/25 року «Тепла зима».
Виплату у розмірі 6 500 грн на кожну дитину отримають: малозабезпечені сім'ї з дітьми; сім'ї внутрішньо переміщених осіб з дітьми, які оформили виплати на проживання; особи з інвалідністю І групи з числа переселенців.
Наразі структурними підрозділами соціального захисту населення області автоматично призначено допомогу 5668 сім’ям, зокрема на 10231 дітей та на 100 осіб з інвалідністю І групи з числа ВПО. Виплата надійде протягом грудня цього року.
Допомогу призначається автоматично завдяки цифровому обміну даними між державними реєстрами. Звертатися додатково не потрібно — кошти будуть перераховані безпосередньо на банківський рахунок отримувача або через поштове відділення.
Органи соціального захисту населення продовжують роботу в даному напрямі.
За повідомленням Департаменту соціального захисту населення
Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.