Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 00:50:17

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

16.11.2024   14:41Агенцiя

15 листопада о 16:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП на автодорозі поблизу села Хмільниця Новобілоуської громади Чернігівського району.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Чернігівського райуправління поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту обласної поліції.

Поліцейські встановили, що легковий автомобіль BMW під керуванням 23-річного мешканця одного з сіл Ріпкинської громади, рухаючись автодорогою зі сторони Чернігова в напрямку с. Ріпки, допустив зіткнення з автомобілем ВАЗ під керуванням 66-річного чернігівця, який рухався в попутному напрямку. В результаті зіткнення автомобіль ВАЗ відкинуло на узбіччя, де він здійснив зіткнення з автомобілем Nissan, який стояв припаркований на дорозі.

Внаслідок ДТП водій автомобіля ВАЗ загинув на місці. Водій BMW тверезий, транспортний засіб вилучено.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За цим фактом слідчий поліції розслідує кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).

Поліція звертається до свідків ДТП – якщо вам що-небудь відомо про обставини цієї події, прохання телефонувати на лінію 102.



Відділ комунікації поліції Чернігівської області
поліція розслідує обставини смертельної дтп в чернігівському районі

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини