Чернігівщина. Обстановка на прикордонні за добу станом на 06.00 16 листопада 2024 року
Протягом доби армія рф атакувала три прикордонні громади Чернігівщини FPV-дронами, за допомогою скидів з БпЛА та з мінометів.
Новгород-Сіверська громада:
- три вибухи (приходи, ймовірно з міномета калібру 120 мм) в районі села Красний Хутір.
Семенівська громада:
- шість вибухів (приходи, ймовірно з міномета калібру 120 мм) в районі села Леонівка;
- два вибухи (приходи, ймовірно з міномета калібру 120 мм) по селу Грем’ячка;
- один вибух (прихід, скид вибухового пристрою з БпЛА) в районі села Лісківщина.
Сновська громада:
- два вибухи (приходи, ймовірно FPV-дрони) в районі села Гута Студенецька;
- три вибухи (приходи, ймовірно з міномета калібру 120 мм) в районі села Хрінівка.
Інформація про загиблих чи поранених осіб, внаслідок обстрілів серед місцевого населення, не зафіксована.
Державна прикордонна служба України в складі Сил оборони продовжує надійно захищати український кордон.

Північний кордон. Держприкордонслужба
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.