У Чернігові запрацював Центр ветеранського розвитку
Центр ветеранського розвитку відкрили сьогодні на базі Чернігівського колегіуму за участі заступниці міністра у справах ветеранів України Юлії Кіріллової, заступника голови ОДА Івана Ващенка, голови обласної ради Олени Дмитренко, радника голови ОДА з питань ветеранської політики Дмитра Позняка, керівництва навчального закладу, а також учасників російсько-української війни.
Центр надаватиме освітню підтримку, організовуватиме курси підвищення кваліфікації та спеціалізовані тренінги для ветеранів, аби допомогти їм успішно інтегруватися в цивільне життя, здобути конкурентні навички на ринку праці.
«Відкриття центрів ветеранського розвитку по всій Україні – надзвичайно великий крок на зустріч ветеранам та членам їхніх родин. Якісна реабілітація та адаптація до цивільного життя має бути комплексною. Ми маємо посилювати ветеранів економічно. Надважливо не надавати пільги, а створювати можливості. Можливості для розвитку, посилення професійних навичок, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці», – наголосила Юлія Кіріллова.
«Це перший центр ветеранського розвитку в області. Ініціатива Мінветеранів, підтримана облдержадміністрацією та обласною радою для того, щоб ветерани могли навчатися, підвищувати кваліфікацію, отримувати різні види допомоги. Ми маємо змінювати філософію, змінювати підходи. Надавати певні можливості в освіті, медицині, підтримку в розвитку бізнесу тощо», – зазначив Іван Ващенко та додав, що наразі триває робота над переглядом обласної профільної програми підтримки захисників і захисниць.
Сьогодні ж підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів України та Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.
«Для нас велика честь відкривати центр у стінах нашого університету. Ми активно співпрацюємо з органами влади стосовно підтримки ветеранів. Меморандум, підписаний сьогодні – ще один крок до активізації цієї роботи. Ми зробимо все можливе для того, щоб наші ветерани відчували, що про них дбають», – каже ректор університету Олег Шеремет.
Принагідно учасники заходу обговорили проблемні питання та напрацювання у сфері ветеранської політики.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.