Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 20:54:02

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 11 листопада погодив надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

14.11.2024   12:18Агенцiя

Одноразову матеріальну підтримку отримають 12 осіб на загальну суму 562 083 гривень.

А також сімом особам виплатять компенсацію за виготовлення та встановлення надмогильного пам'ятника, на загальну суму 140 000 гривень.

Протягом цього року вже 221 особа з числа членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України отримала матеріальну допомогу від міста на загальну суму 11 мільйонів гривень. У 2023-му – 251 особа на загальну суму 14 мільйонів гривень.

Компенсацію за виготовлення та встановлення надмогильного пам'ятника цьогоріч отримало 27 осіб на суму 540 тисяч гривень. У 2023-му – 26 осіб на загальну суму 519 тисяч гривень.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Фото ілюстративне з мережі Інтернет

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини