Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 липня, 23:24:39

На Чернігівщині вибухотехніки поліції знешкодили суббоєприпаси від двох ворожих ракет з касетними бойовими частинами

13.11.2024   16:10Агенцiя

Фахівці управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини впродовж дня відпрацювали два виклики в різні райони області, де було виявлено залишки випущених росіянами авіаційних ракет. Нерозірвані суббоєприпаси поліцейські успішно знешкодили.

Після чергової російської атаки з масованим застосуванням повітряних засобів нападу до поліції області надійшли повідомлення про виявлення залишків ворожих ракет у Чернігівському та Корюківському районах. За викликами виїхали групи фахівців управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини.

Оглянувши обидва місця події, поліцейські дійшли висновку, що виявлено залишки двох авіаційних ракет, ймовірно Х-59, які були споряджені касетними бойовими частинами. Вибухотехніки провели пошук та збирання нерозірваних суббоєприпасів – металевих кульок вагою близько 2 кг кожна, споряджених вибуховою речовиною.

Враховуючи небезпеку транспортування виявлених вибухових елементів, фахівці управління ВТС ухвалили рішення знешкодити небезпечні знахідки методом контрольованого підриву на місці виявлення із дотриманням усіх норм безпеки. Процедуру знешкодження в обох випадках було успішно виконано.

Поліція нагадує громадянам про необхідність бути надзвичайно обережними при виявленні будь-яких боєприпасів чи підозрілих предметів. Категорично забороняється торкатися предмета та пересувати його! Також пильно слідкуйте за тим, аби цієї заборони дотримувалися діти.

У випадку виявлення снарядів, мін, гранат, ракет чи їх елементів, а також будь-яких інших вибухонебезпечних предметів, негайно повідомте поліцію за телефоном 102, військових, ДСНС або органи місцевої влади.

Подбайте про власну безпеку!

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі

4 липня цей день в Україні і світі 07:48

ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини