Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 20:47:21

У прикордонні області дорожники ремонтують дев’ять автошляхів

13.11.2024   10:54Агенцiя

Роботи з експлуатаційного утримання на 9-ти дорогах загального користування місцевого значення, які знаходяться в безпосередній близькості до кордону з російською федерацією і республікою білорусь, ведуться на замовлення Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Чернігівської області».

Автошляхи є евакуаційними маршрутами для мешканців прикордонних сіл в безпечні місця, а також забезпечують повноцінний рух підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій та карет швидкої допомоги територією Чернігівщини.

Комплекс робіт передбачає відновлення зруйнованого або пошкодженого дорожнього покриття, а саме ямковий ремонт, улаштування вирівнювальних шарів покриття, в тому числі основи, з щебенево-піщаних або асфальтобетонних сумішей.

Роботи виконуються за рахунок коштів, виділених з резервного фонду державного бюджету України, і триватимуть до кінця листопада. Обсяг фінансування по 9-ти об’єктам – понад 185,6 мільйона гривень.

За повідомленням Державного підприємства
«Агентство місцевих доріг Чернігівської області»

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини