Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 02:16:32

Чернігівські поліцейські затримали торговку наркотичними засобами

11.11.2024   13:04Агенцiя

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 50-річну місцеву мешканку, яка торгувала наркотиками за схемою «з рук в руки».

Зловмисницю затримано до ізолятора тимчасового тримання.

Поліцейські сектору боротьби з наркозлочинністю відділу кримінальної поліції Чернігівського районного управління поліції отримали оперативну інформацію про те, що місцева мешканка здійснює протизаконну торгівлю наркотичними та сильнодіючими лікарськими засобами. Споживачі наркотиків звертались до наркодилерки із замовленнями та отримували від неї «товар» з рук в руки.

Після документування серії фактів протиправної діяльності зловмисниці поліцейські затримали фігурантку. У її помешканні було проведено санкціонований обшук, в ході якого поліцейські виявили та вилучили наркотичні засоби, листи призначень на препарати наркотичних засобів та мобільний телефон. Вилучене поліція направила на проведення експертних досліджень.

Поліцейські затримали наркоторгівку в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили її до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури розслідує кримінальне провадження за скоєння злочинів, передбачених:

    частинами 1 та 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів);
    частиною 1 статті 321 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів).

Максимальна санкція за найтяжчою зі статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області



 

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини