Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 12:27:44

У Ніжині навчали протидії домашньому насильству: державна політика в дії"

01.11.2024   10:45Агенцiя

30 жовтня у Ніжинській районній військовій адміністрації було проведено навчальний семінар з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

 Захід організували Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації спільно з Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації. Участь у навчанні взяли представники органів місцевого самоврядування Ніжинського району, зокрема працівники міських, сільських та селищних рад, відповідальних за реалізацію державної політики у сфері запобігання насильству.

В умовах війни, коли проблема домашнього насильства стає дедалі гострішою, семінар мав на меті підвищити компетентність посадовців для ефективної взаємодії на місцях, зокрема в реагуванні на факти насильства, наданні допомоги постраждалим і роботі з кривдниками. Окрім цього, під час заходу було розглянуто питання оформлення посвідчень для багатодітних сімей.

Семінар пройшов у форматі діалогу, під час якого відбувся обмін досвідом щодо викликів, з якими фахівці стикаються на місцях при виконанні своїх службових обов'язків.

Останні новини Чернігівщини

У фокусі – проєкти з відновлення: з візитом на Чернігівщині – латвійська делегація 12:12

Днями Чернігівщину відвідали представники Міністерства закордонних справ та Посольства Латвії.

Чернігів — не дошка для оголошень: порушника правил благоустрою притягнуто до відповідальності 11:45

Інспектори комунального підприємства «Муніципальна варта» зафіксували випадки масового несанкціонованого розміщення рекламних оголошень на електроопорах міста.

На Чернігівщині поліція викрила інженера у службовій недбалості під час реконструкції адмінбудівлі 11:24

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру інженеру з технічного нагляду, який допустив порушення під час реконструкції адміністративної будівлі центру надання соціальних послуг у Чернігівському районі.

Бронза Єлизавети Шевченко на Кубку Європи з дзюдо в Ризі 10:53

З 21 до 22 березня у Ризі (Латвія) відбувся Кубок Європи з дзюдо Riga Senior European Cup 2026, який зібрав понад 250 спортсменів із 27 країн світу.

Пліч-о-пліч до перемоги: молодь Чернігівщини змагатиметься у всеукраїнських студентських лігах 10:42

Область активно долучається до національного спортивного проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські студентські ліги», який об’єднує студентську молодь навколо спорту, командного духу та здорового способу життя.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини