Новобасанська громада запустила унікальний проект для розвитку соціальних просторів
З 1 листопада 2024 року у Новобасанській громаді розпочинається реалізація соціально-культурного проекту «ЄМістечко – Створення третіх місць "Смарагдово-зелений чотирилисник"», який триватиме до травня 2026 року.
Проект втілюється за підтримки Фонду EVZ «Пам'ять, відповідальність і майбутнє» (Німеччина), спрямований на розвиток громадських просторів та підтримку жертв націонал-соціалізму.
Головна мета проекту — створення «Третіх місць» у бібліотеці села Нова Басань та культурному центрі Новий Биків, які стануть осередками для спілкування, навчання, творчості та взаємодії. Місцеві мешканці всіх вікових категорій матимуть змогу відвідувати різноманітні тематичні заходи, серед яких краєзнавчі екскурсії, озеленення території, культурні зустрічі та ігри. Заплановано 17 подій, що сприятимуть соціальній згуртованості громади.
Особлива увага буде приділена програмі «МиПоруч», що підтримуватиме людей, народжених до 1945 року. Для цієї цільової групи передбачено гуманітарну допомогу, психологічні консультації, тематичні зустрічі та культурні заходи з інтеграцією молодих волонтерів. Додатково, мобільні команди будуть відвідувати немобільних учасників вдома, надаючи персональну допомогу та привітання зі святами.
Проект координується Відділом освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Новобасанської сільської ради за активної підтримки благодійної організації «Мозаїка добра — фонд відродження».
Цей проект є важливим кроком у розвитку соціального життя громади, сприяє збереженню культурної пам'яті та взаємопідтримці серед місцевих мешканців.
Джерело: Новобасанська громада
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.