11 громад Чернігівщини отримали новенькі шкільні автобуси
Цьогоріч на умовах співфінансування з місцевими бюджетами вдалося поповнити шкільний автопарк області. Закупили 11 автобусів. 32,17 мільйонів гривень профінансували з державного бюджету, 5,47 мільйонів гривень – з місцевих бюджетів.
«Це дуже важливий проєкт, який має покращити якість освітніх послуг у громаді. Добре, що держава підтримує такі ініціативи, а обласна військова адміністрація допомагає закривати питання зі шкільними автобусами», - говорить в.о. голови Менської міської ради Юрій Стальниченко.
Серед 11 автобусів є один інклюзивний - для перевезення дітей на кріслах колісних. Його отримала Куликівська громада. Решта підвозитимуть дітей в Бобровицькій, Варвинській, Менській, Михайло-Коцюбинській, Малодівицькій, Новгород-Сіверській, Остерській, Семенівській, Сосницькій та Срібнянській громадах.
«На цьому не зупиняємося. Громади потребують автобусів. Ми багато втратили, тому важливо швидко відновити автобусний парк, бо це – безпека дітей. Дякую громадам, що долучилися до цього проєкту», - зауважив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.


«Намагаємося постійно оновлювати парк автобусів. Для нашого бюджету це великі кошти. Тому долучаємося до програм, де є умови співфінансування. Так ми покрили 10% від вартості автобусу – це трохи більше 300 тисяч гривень. Вдячні державі за таку можливість, самотужки ми б не змогли придбати», - говорить очільник Семенівської громади Сергій Деденко.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).