Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 січня, 03:37:23

«Ваша картка заблокована»: чернігівські поліцейські застерігають від шахраїв, що видають себе за працівників банку

10.10.2024   10:36Агенцiя

У Чернігові внаслідок дій псевдобанкірів постраждала 69-річна місцева мешканка, яка під час телефонної розмови довірливо виконала всі вказівки незнайомців та, як наслідок, втратила майже 56 тисяч гривень

 До Чернігівського райуправління поліції з заявою про шахрайство звернулась 69-річна чернігівка. Жінка розповіла, що до неї зателефонували нібито зі служби безпеки банку та повідомили, що з її картки вже тричі нібито було перераховано гроші, тому її картки будуть заблоковані.

В подальшому під час розмови з невідомим, нібито представником служби безпеки банку, заявниця диктувала йому коди, які надходили їй в СМС-повідомленнях. Потерпіла виконала всі вказівки зловмисника. Після цього вирішила звернутися до відділення банку, де дізналася, що з її кредитного рахунку списано майже 56 тисяч гривень.

Зрозумівши, що її ошукали, жінка звернулась до поліції.

У поліції відкрили кримінальні провадження за частиною 4 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вкотре звертаються до громадян з проханням не довіряти незнайомцям, не повідомляти по телефону конфіденційні дані чи іншу особисту інформацію. Всі проблемні питання, які нібито виникли з вашою банківською картою чи вашим рахунком, потрібно вирішувати тільки особисто звернувшись до найближчого відділення банку, або зателефонувавши на номер гарячої лінії банку. Так ви вбережете свої заощадження від аферистів.
«ваша картка заблокована»: чернігівські поліцейські застерігають від шахраїв, що видають себе за працівників банку

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини