Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 13:03:22

Ринкоутворюючі підприємства Козелеччини потребують кадрів

09.10.2024   12:46Агенцiя

Служба зайнятості реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць та розвиток бізнесу регіону.

 Про це йдеться на зустрічах директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник з роботодавцями області. Днями під час робочої поїздки на Козелеччину вона зустрілася з представниками ТОВ «Бейкері Фуд Інвестмент» та ТОВ «Веселі бобри».

За словами Людмили Ключник, роботодавці можуть отримати компенсаційні виплати за працевлаштування деяких категорій зареєстрованих безробітних, яким важко конкурувати на ринку праці, внутрішньо переміщених осіб, безробітних на нові робочі місця, за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю, допомогу по частковому безробіттю, мікрогрант на створення або розвиток бізнесу. Для задоволення кадрових потреб, крім підбору підходящих працівників на засадах рекрутингу, служба зайнятості пропонує професійне навчання безробітних та підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера.

До речі, цього року обласна служба зайнятості укомплектувала 47 вакансій ТОВ «Бейкері Фуд Інвестмент». Наразі підприємство готове взяти на роботу ще близько 80 людей. Потрібні машиністи тісторобних і тістомісильних машин, різноробочі на харчове виробництво, комірник тощо. Своїм працівникам роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, соціальний пакет, гідні умови праці, позмінний графік роботи, доставку до роботи з Козелецкої, Остерської та Деснянської громад, забезпечення спецодягом. А внутрішньо переміщеним особам – ще й обіцяє житло у разі переїзду всією родиною. ТОВ «Бейкері Фуд Інвестмент» – провідний в Україні виробник і постачальник хлібобулочної продукції глибокої заморозки. Випічка представлена листковими, здобними та хлібобулочними виробами.

ТОВ «Веселі бобри» – лідер з виробництва мотузки з деревної шерсті, виробник розпалювачів з деревної шерсті, шведських факелів та деревної шерсті для декору. Цього року за сприяння служби зайнятості штат підприємства поповнили 4 працівники.

Ознайомитися з послугами служби зайнятості для роботодавців можна на сайті.
 

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини