Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 липня, 17:21:43

Міліція затримала вбивцю, який вирішив повернутися до старого “ремесла”

29.12.2012   13:10

Днями до Носівської міліції зателефонував Ганнівський сільський голова і повідомив, що в одному з будинків села він вияви труп чоловіка з ознаками насильницької смерті.

Оперативний черговий райвідділу внутрішніх справ одразу направив на місце пригоди слідчо-оперативну групу. В помешканні потерпілого правоохоронці негайно розпочали проводити всі необхідні слідчі дії. Під час огляду трупа міліціонери зрозуміли, що чоловікові явно “допомогли” померти, адже на обличчі загиблого малися численні гематоми.

Міліціонери вилучили речові докази, опитали сусідів та почали відпрацьовувати підобліковий елемент. В результаті проведеної роботи оперативникам вдалося вийти на слід зловмисника, який мешкав в іншому населеному пункті і був раніше засудженний за вбивство. Але в день вбивства його якраз бачили в Ганнівці.

Як розповів затриманий, він знав, що того дня до Ганнівки з Чернігова приїхав чоловік, який щойно поховав свою матір, а тому в нього ще залишилася випивка. Лиходій завітав до потерпілого й напросився на чарчину. Чоловіки випили і між ними виник конфлікт, внаслідок якого гість завдав господарю численних ударів кулаками по голові, доки чоловік не перестав пручатися. Після цього зловмисник прихопив з будинку деякі речі й накивав п’ятами.

Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, яке спричинило смерть потерпілого) карається позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини