Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 15:27:55

«Армія відновлення» Чернігівщини – одна з найбільших у країні

04.10.2024   15:03Агенцiя

20994 направлень на суспільно корисні роботи видано службою зайнятості з початку дії урядового проєкту «Армія відновлення» (з жовтня 2022 р.).

 І за цим показником наша область у трійці лідерів серед регіонів України.
Загалом на виплату заробітної плати профінансовано 121,4 млн гривень.

У поточному році видано 12217 направлень на суспільно корисні роботи. З громад, які долучилися до проєкту, ТОП найактивніших: Городнянська, Чернігівська, Ічнянська, Куликівська, Талалаївська.

Детальніше про суспільно корисні роботи https://is.gd/ofB4d3

Долучитися до праці на Перемогу можна, звернувшись до найближчого центру зайнятості.
 

 

  Пресслужба обласного центру зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини