“Тільки ви і музика” — програма до Міжнародного дня музики
Міжнародному дню музики артисти обласного філармонійного центру присвятили концерт “Тільки ви і музика”. 1 жовтня 2024 року чернігівські шанувальники музичного мистецтва мали змогу насолодитися вишуканою програмою, в якій звучали і класичні твори, і сучасні композиції — програмою, якій недарма дав назву слоган концертних програм філармонійного центру.
Музика — це мова, яку розуміє кожен, це мистецтво, що долає кордони, єднає серця і розширює горизонти. Тож пісні, що прозвучали у програмі, дали можливість публіці зануритися у різні культурні контексти і дозволили відчути різноманітність та багатство світової музичної культури. Твори вітчизняних авторів, що відображають сьогоднішні настрої українців, звучали разом з популярними зарубіжними хітами.
1 жовтня відзначається не тільки Міжнародний день музики, а й День захисників і захисниць України. Учасники концерту підкреслили: “У ці хвилини ми згадуємо всіх, хто захищає нашу країну. Вклоняємось їм низько та молимось за них…”
У програмі “Тільки ви і музика”, зрежисованій Олександром Сєроштановим і Мариною Маккей, взяли участь солісти філармонійного центру — заслужений артист України Сергій Сулімовський, Ілля Латиш, Юлія Литвин, Анна Михневич, Дар'я Михневич, Тетяна Олійник, Світлана Примак, Яна Сидоренко, Богдан Тонкошкурий, Ксенія Трубіна; артисти Театру танцю "Екватор" — Катерина Велика, Ольга Кузьменко, Тетяна Герус, Світлана Києвицька, Світлана Кугук-Головач, Ангеліна Костенко, Артем Коптель, Дмитро Костенко.
Проєкт “Тільки ви і музика” ще раз підкреслив: музичне мистецтво — це сила, яка об’єднує, надихає і приносить радість.
Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression