За матеріалами СБУ винесено вироки 13 членам міжрегіональної злочинної організації, яка займалась збутом психтропів та наркотиків
За матеріалами СБУ засуджено 13 членів міжрегіональної злочинної організації, яка налагодила масштабний збут психотропних та наркотичних речовин на території України.
Щомісячний дохід наркоугруповання від збуту оптових партій психотропів сягав понад 3 мільйони гривень.
Правоохоронці затримали злочинців у результаті проведення масштабної операції у Києві та Чернігові.
Досудовим розслідуванням встановлено, що організував злочинну діяльність 25-річний мешканець Чернігова. Він розробив план злочинних дій та розподілив роль і функції кожного з учасників організації.
Для пошуку клієнтів ділки створили декілька спеціалізованих Телеграм-каналів. «Товар» реалізовували через мережу дилерів на території Київської, Чернігівської та Сумської областей, користуючись системою «закладок».
Для розрахунків із замовниками наркоділки використовували банківські карткові рахунки, а також сервіси обміну криптовалюти.
Члени злочинної організації дотримувалися вимог конспірації, спілкувалися між собою переважно з використанням програми обміну миттєвими повідомленнями.
Оперативники СБУ задокументували ряд фактів збуту зловмисниками «партій» амфетаміну та PVP.
Під час обшуків за місцями перебування зловмисників правоохоронці виявили велику партію, підготовлених до продажу психотропів, обладнання для їх фасування, комп’ютерну техніку та засоби зв’язку, які використовували у злочинній діяльності.
Суд визнав зловмисників винними за ч.1 ч.2 ст.255, ч.4 ст. 28 ч.3 ст.307(незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинене злочинною організацією) Кримінального кодексу України.
Організатору наркоугруповання призначено покарання – 11 років за гратами, інших членів злочинної організації засуджено до різних термінів позбавлення волі (від 4 до 10 років) залежно від ступеню тяжкості скоєння злочину.
Заходи з викриття злочинної організації проводили співробітники СБУ в Чернігівській області спільно з Національною поліцією та за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.