Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 20:26:09

Молодь Чернігівщини на «Здибанці» ділилася дієвими практиками та приймала вітання

13.08.2024   10:36Агенцiя

Вчора, 12 серпня, українська молодь відзначала свій день. Свято з останньої неділі червня перенесено у 2021 році указом Президента України Володимира Зеленського.

    «Цей день визначений як такий, що говорить про потреби, проблеми молодих людей. З 2022 року ми абсолютно не проводимо масштабних свят, проте долучилися до світової спільноти, яка відзначає День молоді саме сьогодні», – зазначила директорка Чернігівського обласного молодіжного центру Ірина Симонова, модеруючи тематичну зустріч «ЗДИБАНКА 4 youth».

Захід з низкою активностей (флюїдарт, розпис шоперів, артбарахолка, музичні виступи) зібрав молодь з усієї області, яка реалізує цікаві практики у громадах. Це і правова обізнаність згаданої категорії, і протидія насильству, в тому числі гендерно зумовленому, і сексуальне виховання, і залучення до благоустрою, і організація різного роду лабораторій (приміром, інноваційної освіти та медіаспрямування) та багато іншого.

    «Молодь – це двигун, рушійна сила всіх процесів. Приємно, що на Чернігівщині вона активна і потужна», – наголосив заступник голови ОДА Іван Ващенко, вітаючи зібрання.

 
За словами посадовця, нині в області триває розбудова молодіжної інфраструктури в кожній громаді – осередків (центрів, просторів), через які і залучатиметься молодь до активностей. На місцях відчувається підтримка відповідних ініціатив, адже таким чином закладається основа як для повернення людей додому, так і формується атмосфера, що стимулює залишатися вдома, на Чернігівщині.

Під час заходу Іван Ващенко вручив почесні відзнаки ОДА молодіжним працівникам і працівницям області.

Втім, були й відомчі відзнаки та нагородження переможців кращих практик молодіжної роботи з Городнянської, Менської, Ніжинської, Сновської, Прилуцької, Ріпкинської та Бахмацької громад. Як зауважила Ірина Симонова, наразі в області втілюється дуже багато тематичних проєктів, які підсилюються ініціативами національного та міжнародного рівнів.

Зустріч до Дня молоді організував Обласний молодіжний центр спільно з громадською організацією «Сфера молоді».

За активну громадянську позицію, особистий внесок у справу реалізації державної молодіжної політики, відстоювання національних інтересів та з нагоди Дня молоді

Почесною грамотою ОДА нагороджено:

РОМАНОВУ
Тетяну Олександрівну
- виконавчого директора ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «АГЕНЦІЯ МІСЬКИХ ІНІЦІАТИВ»;

Подяку голови ОДА оголошено:

КОТЕЛЕНЦЮ
Олегу Олександровичу
- голові ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СФЕРА МОЛОДІ»;

МАРИНЧЕНКО
Софії Ігорівні
- фахівцю з питань молоді КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ МОЛОДІ» МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

МОСІ
Денису Ігоровичу
- заступнику голови молодіжної ради СНОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ «СНОВСЬКА АКТИВНА МОЛОДЬ» (САМ);

ОБИТОЦЬКОМУ
Олексію Володимировичу
- старості Красківського старостинського округу Ріпкинської селищної ради;

ОПАНАСЕНКО
Ользі Олександрівні
- фахівцю з молодіжної роботи КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НІЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР» НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

ПРИСЄВКО
Оксані Миколаївні
- оператору-режисеру монтажу БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПАТРОНАТНОЇ СЛУЖБИ «ЯНГОЛИ АЗОВУ»;

СЕРАВІНУ
Павлу Вікторовичу
   - головному спеціалісту відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Талалаївської сільської ради Ніжинського району;

СКАЛЮН
Дар’ї Євгеніївні
   - провідному фахівцю відділу інформаційного забезпечення та культурно-масової роботи КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

СТЕПАНЕНКО
Поліні Андріївні
   - провідному фахівцю відділу національно-патріотичного виховання КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

ТЕРЕЩЕНКУ
Івану Ігоровичу
   - провідному фахівцю відділу молодіжної роботи КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

УТКІНУ
Олександру Владиславовичу
   - організатору культурно-дозвіллєвої діяльності КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ МОЛОДІ» МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

ЦЮРТОК
Світлані Сергіївні
   - членкині ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЛАБОРАТОРІЯ ІНІЦІАТИВНОЇ МОЛОДІ», волонтерці КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НІЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР» НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.