Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 15:49:41

Нові методи лікування впроваджують чернігівські військові медики

27.12.2012   16:08

Медики 407-го Чернігівського військового шпиталю підбили підсумки своєї діяльності за 2012 рік.

За словами тимчасово виконуючого обов'язки начальника медичної частини шпиталю підполковника медичної служби Миколи Бойка, цього року військові лікарі надали допомогу понад п'яти тисячам військовослужбовців, ветеранам Збройних Сил України та війни, членам їхніх родин, а також жителям обласного центру.

- Лікарі нашого закладу впроваджують нові методи лікування, - повідомив підполковник Бойко, - Зокрема, під час лікування хворих, ми широко використовуємо дуплексне сканування судин організму людини та ендоскопічне лікування. Крім того, буквально на днях, медики хірургічного відділення успішно впровадили застосування пластин з кутовою стабільністю для металоостеосинтезу, - далі сказав він.

Відтепер, завдяки новому обладнанню військові лікарі можуть надійно лікувати переломи кісток різної складності та запобігати появі непередбачуваних ускладнень.

- Такі методи лікування активно використовують провідні клініки
світу, - наголосив медик, - Спеціалісти нашого госпіталю регулярно підвищують свої професійні навички та рівень знань, навчаючись в провідних клініках  нашої держави.

Останні новини Чернігівщини

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду

Фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення законодавства у сфері ринкового та метрологічного нагляду 13:03

Відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області від початку року здійснено 10 планових перевірок характеристик продукції і 1 розпочато та призупинено на час проведення експертизи (випробування). Крім того, протягом січня-травня відбулось 8 позапланових перевірок.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 червня по 8:00 19 червня 2021 року.