Чернігівські поліцейські оперативно розкрили крадіжку грошей з банківської картки
Оперативники Чернігівського райуправління поліції викрили зловмисницю, яка викрала банківську картку у знайомої, а потім зняла з картки 6 тисяч гривень.
15 лишня до Чернігівського райуправління поліції звернулася 22-річна місцева мешканка з проханням про допомогу у встановленні особи, яка витратила гроші з її банківської карти.
Потерпіла пояснила поліцейським, що напередодні виявила крадіжку свого паспорта та банківської картки. А зранку їй на мобільний телефон прийшло повідомлення про те, що в банкоматі одного з торгівельних центрів міста з її картки було знято 6 тисяч гривень.
В результаті проведених оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу зловмисниці – 30-річної чернігівки. Зʼясувалося, що жінки були знайомі. Коли вони разом були в магазині та розраховувалися за продукти, зловмисниця побачила та запам’ятала пін-код картки. Наступного дня жінка викрала картку разом з паспортом знайомої.
Зловмисниця зізналася у скоєному та надала правдиві свідчення.
Слідчий поліції відкрив кримінальне провадження за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, скоєна в умовах воєнного стану).
Поліція вкотре нагадує громадянам: якщо ви втратили свою банківську картку або у вас її викрали, негайно заблокуйте рахунок. Це можна зробити в інтернет-банкінгу чи зателефонувавши на «гарячу лінію» банківської установи, або ж особисто прибути до відділення банку.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.