Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 00:41:06

Привласнив майже 800 тисяч гривень з бюджету на ремонті доріг: у Прилуках поліцейські скерували провадження до суду

12.07.2024   12:08Агенцiя

Слідчі Прилуцького райвідділу поліції завершили досудове розслідування за фактом заволодіння бюджетними коштами, виділеними на капітальний ремонт доріг у одній з громад Прилуцького району. Фігурант – місцевий підприємець – вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості про обсяги виконаних робіт.

 Матеріали провадження з обвинувальним актом скеровано до суду.

У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що на початку червня 2023 року замовник послуг уклав з фірмою-підрядником ряд договорів. Документи передбачали виконання капітального ремонту асфальтного покриття автомобільної дороги та прибудинкових територій однієї із центральних вулиць населеного пункту.

Проте фігурант розробив злочинну схему щодо привласнення бюджетних коштів. Виконуючи кожен з етапів замовлення, зловмисник щоразу при складанні офіційних документів завищував як обсяги виконаних робіт, так і вартість використаних матеріалів.

Загалом збитки державі внаслідок протизаконних дій підрядника перевищили 800 тисяч гривень.

На підставі зібраних доказів слідчі Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 4 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені у великих розмірах) та частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, - позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Матеріали досудового розслідування з обвинувальним актом передано прокуророві для скерування до суду.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини