У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля
За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.
18 червня у місті Чернігів на проспекті Миру сталася дорожньо-транспортна пригода за участі поліцейського, який був за кермом службового авто. Правоохоронець допустив наїзд на 18-річну дівчину, яка на самокаті перетинала проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переходу.
Каретою екстреної медичної допомоги дівчину було доставлено до лікарні. Загрози іі життю немає.
За фактом ДТП поліцією Чернігівщини призначено проведення службового розслідування. Про зазначену подію повідомлено Державне бюро розслідувань.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.
В області підписали Меморандум про співпрацю з Інститутом серця 11:40
Днями у Чернігові відбулась зустріч представників регіональної медичної спільноти з фахівцями Державного некомерційного підприємства «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України».