До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху
Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).
Прокуратурою висунуто обвинувачення 23-річному чоловіку, який в жовтні 2023 року, керуючи автомобілем марки «BMW 520», значно перевищив дозволену в населеному пункті швидкість руху, внаслідок чого втратив контроль над автомобілем, що призвело до його зіткнення із залізобетонною опорою повітряної лінії електропередач, розміщеної на розділювальній смузі поблизу зупинки громадського транспорту по вул.Івана Мазепи у м.Чернігові.
В результаті вказаної ДТП пасажир автомобіля отримала тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя в момент заподіяння.
Довідково: санкція ч.2 ст.286 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років позбавлення волі.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Підготовка кадрів, розвиток професійної освіти та підтримка зайнятості населення – на засіданні Регіональної ради 10:55
Сьогодні в онлайн-форматі відбулося засідання Регіональної ради з питань зайнятості населення та розвитку навичок.
Під обстрілами, поруч із людьми: як дільничний офіцер Петро Нікітенко несе службу на прикордонні Новгород-Сіверщини 10:14
18 червня – день створення підрозділів дільничних офіцерів поліції. У той час, коли прикордонні населені пункти Новгород-Сіверщини регулярно потерпають від російських обстрілів, дільничні продовжують нести службу поруч із людьми. Один із них — дільничний офіцер Семенівської громади Петро Нікітенко, який уже понад десять років працює на цій території.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечних події, а саме 2 пожежі та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
На Чернігівщині відзначили фермерів з нагоди професійного свята та обговорили пріоритети для галузі 09:06
Щороку 19 червня в Україні відзначають День фермера. Учора, напередодні професійного свята представники фермерських господарств Чернігівщини зібралися на тематичному семінарі – обговорили актуальні нині для галузі питання та відзначили кращих працівників.
19 червня: цей день в Україні і світі 08:02
День 1575 Російська агресія - Day 1575 Russian aggression