Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 02:09:16

Поліція Ніжина задокументувала спробу нетверезого водія надати неправомірну вигоду поліцейським

13.06.2024   11:58Агенцiя

11 червня ніжинські поліцейські задокументували протизаконні дії 40-річного місцевого мешканця, який у нетверезому стані керував незареєстрованим мопедом «Delta», а після зупинки спробував «відкупитися» від патрульних за 100 доларів США.

Під час складання поліцейськими адміністративних матеріалів за фактами виявлених правопорушень мопедист з явними ознаками алкогольного сп’яніння спробував «залагодити справу». Для цього він поклав правоохоронцям на сидіння службового автомобіля 100-доларову купюру.

Поліцейські попередили чоловіка, що він чинить незаконно, проте застереження не справило на нього впливу. Інцидент фіксувався на бодікамеру патрульного.

На місце події поліцейські негайно викликали слідчо-оперативну групу Ніжинського райуправління поліції.

Слідчий поліції розпочав кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Санкція статті передбачає до 4 років позбавлення волі.

Крім цього, поліцейські склали адміністративні матеріали за фактами:

- керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння (ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення);

- керування транспортним засобом, не зареєстрованим у встановленому порядку (стаття 121 КУпАП).

Таким чином, за свої дії правопорушник понесе і адміністративну, і кримінальну відповідальність.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини