Рятувальники за добу 24 рази залучалися до ліквідації надзвичайних подій
За минулу добу рятувальниками Чернігівщини ліквідовано 2 пожежі.
Загиблих та травмованих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці. Вогнем пошкоджено 3 будівлі різного призначення.
На жаль, на одному з водних об’єктів області потонула одна людина.
Крім того, надзвичайники 12 разів залучалися до надання допомоги населенню та проведення інших невідкладних робіт.
Також піротехнічні підрозділи 9 разів залучалися до виконання робіт за призначенням.
Рятувальники Головного управління ДСНС застерігають громадян не нехтувати правилами пожежної безпеки. Від цього залежить Ваше життя і здоров'я!

Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.