Сапери продовжують вилучати вибухонебезпечні предмети та розмінування територій
5 червня саперами частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області здійснено 15 залучень на території Прилуцького та Чернігівського районах.
За їх результатами піротехніками було вилучено 17 одиниць вибухонебезпечних предметів.
Також триває розмінування земель сільськогосподарського призначення.
Загалом, з початку 2024 року на території області сапери відреагували на 878 виклики, вилучили 815 одиниць вибухонебезпечних предметів, обстежили 827 га територій.
Шановні громадяни! Ризик натрапити на вибухонебезпечний предмет існує усюди, тому треба пам'ятати та дотримуватись основних трьох правил:
Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!




Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression