Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 20:28:48

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури

02.02.2023   21:26Агенцiя

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

Представити концепцію велоінфраструктури Ніжинській громаді приїхали: Тетяна Романова - керівниця проекту Go Bike Chernihiv (ГО "Агенція міських ініціатив); розробники Концепції розвитку велоінфраструктури у Ніжинській ТГ - експерти Bike City consulting Тимофій Нагорний та Станіслав Клименко

На зустрічі було присутнє керівництво міста, представники відділів та управлінь Ніжинської міської ради, а також члени робочої групи з розвитку велоінфраструктури у Ніжинській ТГ та молодіжної ради.

- Багато років ми працюємо над ствердженням Ніжина сучасним веломістом, який би став взірцем для України. Свого часу нашою командою було запроваджено щорічний велопробіг, який був покликаний популяризувати здоровий, активний спосіб життя, а також закликати використовувати велосипед, як прогресивний та екологічний вид транспорту! Розумний розподіл міського простору з урахуванням потреб велосипедистів – вимога сучасності, - зазначив Олександр Кодола, Ніжинський міський голова.

За його словами, впровадження Концепції розвитку велосипедної інфраструктури міста Ніжина закладено в Стратегію розвитку Ніжинської територіальної громади до 2027 року. Громада впевнено рухаєтьсяся в цьому напрямку залучаючи експертів DOBRE та Go Bike Chernihiv й наразі мешканцям Ніжинської ТГ представлений повноцінний, якісний продукт, що дозволить підвищити рівень комфорту жителів Ніжинської територіальної громади у плані використання велотранспорту.

- Ми всі розуміємо актуальність цієї концепції, адже для ніжинців велосипед доволі поширений вид транспорту, - підкреслив Кодола.

за інф. Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини