Лижну базу в Чернігові треба відбудувати: що для цього необхідно
Спортивна лижна база Олімпійського резерву України розташована на околиці Чернігова. Відтак у лютому-березні вона сповна відчула на собі навалу росіян. Від споруд залишилися розвалини, значно розбиті траси. Однак, життя тут є. Тренери продовжують свою роботу зокрема завдяки модульному містечку, яке тут облаштували.

Та ситуацію треба змінювати. Сьогодні безпосередньо на місці це питання з тренерським колективом обговорили новообраний президент Федерації біатлону Іван Крулько та перший віцепрезидент, чернігівець Андрій Дериземля, начальник ОВА В’ячеслав Чаус та його заступник Дмитро Іванов, перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш.
«Я пропоную створення фонду відновлення інфраструктури біатлону. У нас розвалена чернігівська база, і я був би радий, якби на сайтах та трансляціях під час біатлону був висвітлений QR-код, щоб задонатили на її підтримку, на її відбудову», — зауважив Іван Крулько.
Втім, проблема не лише в коштах. Наразі будівлі, земля, на яких є база, мають різних власників, а це значно ускладнює подальшу роботу.
«Питань багато: паперових (чия власність? кому передати? як це правильно задокументувати?); фінансових (де шукати джерела?); практично будівельних (де шукати якісних проєктантів та виконавців). Поки будівельні роботи розпочинати не можна, але і час гаяти не варто. Тож всі разом сідаємо аналізувати, рахувати та вираховувати найбільш ефективний варіант роботи в умовах воєнного стану», — акцентував В’ячеслав Чаус.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Наша артилерія насипає! 11:40
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:38
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
Виплати, які з 1 липня 2025 року здійснюватиме Пенсійний фонд України 10:41
Із 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України отримав повноваження щодо виплати 39 видів державних соціальних допомог, соціальних стипендій, які раніше призначалися та виплачувалися органами соціального захисту населення.
На Чернігівщині суд виніс вирок організатору злочинної групи крадіїв, яка викрала майна на 1,4 млн грн 10:10
Розглянувши матеріали кримінального провадження щодо організатора злочинної групи, яка спеціалізувалася на крадіжках у великих та особливо великих розмірах, Чернігівський районний суд призначив зловмиснику покарання у вигляді 7 років і 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.
Фахівці з психологічної допомоги опановують сучасні методики роботи з психотравмою в умовах війни 09:28
В обласному центрі стартував спеціалізований тренінг «Нейропсихологічна десенсибілізація у роботі з травмою війни» для фахівців з психологічної допомоги (психологів, психотерапевтів).