Ніжинська дзюдоїстка Наталія Чистякова — бронзова призерка молодіжного чемпіонату Європи
Минулими вихідними в боснійському Сараєво закінчилася молодіжна першість Європи з дзюдо серед спортсменів до 23 років.
Свій внесок у скарбничку збірної України зробила і представниця Чернігівщини — чемпіонка Європи серед юніорів Наталія Чистякова.
В індивідуальних змаганнях ніжинка (категорія до 70 кг) впевнено пробилася до півфіналу, де поступилася майбутній чемпіонці з Німеччини Самірі Бок. У поєдинку за бронзу наша спортсменка за менш ніж хвилину здолала опір представниці Польщі Александри Ковалевської, тим самим уперше в кар’єрі здобувши «бронзу» молодіжної першості Європи.
Наталія — вихованка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності. Тренує її Сергій Полтавцев.
У змішаному командному турнірі українська збірна посіла п’яте місце.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за повідомленням Федерації дзюдо України
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.