На Чернігівщині поліцейські провели благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України
Вихідними в місті Мена відбувся турнір з міні-футболу серед поліцейських. У змаганнях брали участь 4 команди поліцейських Корюківського району.
Такі змагання ініціював керівник Корюківського районного відділу поліції Роман Солохненко. Організували проведення турніру громадська організація «Спортивний клуб поліції Чернігівської області» та первинна профспілкова організація ГУНП в Чернігівській області Всеукраїнської профспілки Національної поліції.
В турнірі змагалися збірні команди поліцейських з Корюківки, Мени та Сосниці.
Кожна команда демонструвала неабияку професійну майстерність та волю до перемоги. Тому кожен матч був багатим на цікаві протистояння, напруженим та видовищним.
Всі команди були відзначені подарунками, а переможці та призери нагороджені медалями та кубками. До участі в турнірі долучилися первинна профспілкова організація ГУНП в Чернігівській області Всеукраїнської профспілки Національної поліції, подарунок від якої, а саме грошові сертифікати загальною сумою в 10000 гривень передано представнику місцевого ТЦК та СП (військомату).
Також всі команди-учасники нагороджені грошовими сертифікатами, які надані громадською організацією «Спортивний клуб поліції» Чернігівської області. Впродовж турніру було зібрано майже 23000 гривень благодійних внесків, які були перераховані на спеціальний рахунок Національного банку України на підтримку ЗСУ. Отже, всі зібрані кошти та грошові сертифікати направлені на потреби Збройних Сил України.

Поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.