Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 16:21:13

Чернігівські дефлімпійці у складі національної збірної вибороли 11 нагород

10.05.2022   20:37Агенцiя

На XXIV літніх Дефлімпійських іграх-2021, що нині тривають у Бразилії, чернігівські спортсмени вже здобули 10 золотих нагород та одну срібну.

Так, шість медалей, п’ять з яких золоті, — в Олексія Коломійця. Срібну спортсмен виборов в останній день змагань з плавання, 9 травня (естафета 4х100 м комплексним плаванням мікст із Владиславом Кремляковим, Анітою Махник та Іриною Терещенко). Перед цим, 7 травня, чернігівець завоював першість на дистанції 200 м брасом.

Скарбничку нагород поповнив ще один чернігівський плавець — Владислав Адамович. У його активі — два «золота». Зокрема 8 травня він переміг в чоловічій естафеті 4х200 м вільним стилем (разом із Артемом Карнишем, Іваном Зіненком та Максимом Дудником).



Тричі чемпіонкою стала і чернігівська стрільчиня Інна Афонченко. 8 травня вона разом з Олексієм Лазебником здобула другу золоту медаль у змішаній стрільбі (мікст) з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів. А вже 9 травня спортсменка перемогла у вправі з малокаліберного пістолета на дистанції 25 м.
Дефлімпіада триватиме до кінця цього тижня. Національна збірна команда продовжує утримувати лідерство. Станом на 9 травня спортсмени вибороли 89 нагород: 42 золотих, 22 срібні та 25 бронзових.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині браконьєр за допомогою остей незаконно наловив риби на понад 113 тис.грн 12:32

Другого вересня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Ніжинського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівщину відвідав новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс 12:15

Учора в області вперше з візитом — новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс. На зустрічі з начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, яка відбулась на Ніжинщині, говорили про результати співпраці, потреби та майбутні плани.

Борзнянська лікарня отримала сучасне обладнання 09:38

Борзнянська ЦРЛ отримала нове медичне обладнання – пересувну рентген-систему.

На Чернігівщині внаслідок російських атак пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 09:36

В ніч на 3 вересня росіяни атакували безпілотниками населені пункти Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме:3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини