Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 02:09:21

Чернігівські спортсмени вибороли ще два «золота» на Дефлімпійських іграх

06.05.2022   13:43Агенцiя

Черговий день змагань Дефлімпіади у бразильському місті Кашіас-ду-Сул, 5 травня, закінчився для чернігівських спортсменів низкою перемог.

Так, знову золоту медаль виборов плавець Олексій Коломієць (особиста дисципліна 100 м брасом). Це вже четверте «золото» спортсмена на цих змаганнях.

Ще одна представниця Чернігівщини — Інна Афонченко стала чемпіонкою у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м.

Загалом чернігівські спортсмени здобули шість золотих нагород.

Зазначимо, що національна дефлімпійська збірна команда продовжує утримувати лідируючу позицію на XXIV літніх Дефлімпійських іграх. Крім того, за інформацією Національного паралімпійського комітету України, вона вже перетнула рубіж завойованих на всіх попередніх Дефлімпійських іграх золотих медалей: від першої Дефлімпіади незалежної України у 1993 році до Дефлімпіади-2017.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за повідомленням Національного паралімпійського комітету України

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини