Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 00:16:01

У відремонтований велоклуб вже завезли меблі і частину спортінвентарю

14.01.2022   13:00Агенцiя

У Чернігові майже завершили капітальний ремонт приміщення для навчально-тренувальних занять з велоспорту по вул. Шевченка, 53.

У цьому приміщенні, розташованому у підвальному поверсі 4-поверхового житлового будинку, знаходиться відділення велоспорту Комунального позашкільного закладу ДЮСШ "Україна".

Всього відремонтовано 7 приміщень. Зокрема, зроблений ремонт у роздягальні, де встановили лавки з полицями для взуття та вішаки для одягу; приміщення для зберігання велосипедів, розраховане на 30 велобайків; відремонтований кабінет тренера, оновлені душова та вбиральня, де встановили бойлер на 120 літрів і рукомийник, та дві великих зали для тренувань. Окрім цього, у всіх приміщеннях оновили радіатори обігріву, освітлення, а також змонтували систему протипожежної безпеки.

На даний час будівельники завершують монтаж вентиляційної системи. До приміщення велобази вже завезли меблі та деякі спортивні тренажери, зокрема дві багатофункціональні спортивні стінки, дві лавки для жиму штанги зі стійками, підставку для гантелей тощо. Іншу частину спортінвентарю, у тому числі 10 велостанків для занять велоспором взимку, мають привезти після того, як змонтують вентиляцію та завершать ще деякі невеликі косметичні роботи.

За словами старшого тренера ДЮСШ з велосипедного спорту Миколи Оксюти, після закінчення ремонту велобаза по вул. Шевченка, 53 має стати головною з чотирьох баз, які є у місті. Саме тут буде тренуватись основний склад збірної Чернігівської області з велосипедного спорту. Відкриття цього об'єкту планується приблизно через місяць.  

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини