ДЮСШ має стати черговим якісним об'єктом програми "Велике будівництво"
У Чернігівській обласній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі діють три відділення (волейбол, баскетбол, художня гімнастика), у яких займається понад пів тисячі дітей. Наразі, частина приміщення дітям недоступна. Вона в аварійному стані.Так не може бути.
Сьогодні голова Чернігівської ОДА В'ячеслав Чаус з колегами оглянув ДЮСШ та обговорили наявний проєкт реконструкції. Цю проєктно-кошторисну документацію треба корегувати. Наголосив, зокрема, на важливості комплексного підходу та врахування вимог доступності для маломобільних груп населення.
ДЮСШ має стати черговим якісним об'єктом програми "Велике будівництво", а головне - місцем, де зручно та безпечно виховувати спортивну молодь Чернігівщини.
До слова, сучасний стадіон біля ДЮСШ та Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу "Юність" - теж результат ВелБуду.
джерело - Публічна сторінка голови Чернігівської ОДА В'ячеслава Чауса
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.