Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 00:32:39

Олена Костевич у п'ятірці ТОП-10 атлетів 2021

20.12.2021   08:22Агенцiя

П’яте місце рейтингу найкращих атлетів 2021 року – у спортсменки, яку, без жодних умовностей, можна назвати легендою українського спорту.

Для досвідченої Олени Костевич Олімпійські Ігри у Токіо стали вже п’ятими у кар’єрі, а медаль, здобута на цих Іграх – четвертою. Харизматична стрілчиня є безперечною лідеркою українського кульової стрільби та кумиром уболівальників.

Олімпіада в Токіо для 36-річної Олени стала вже п'ятою. На ній спортсменка здобула свою 4-ту олімпійську медаль - у дебютній стрілецький вправі - «міксті».  Вибровши "бронзу", Костевич зламала міф про «прокляття прапороносця» на Олімпіаді.

Завершився же 2021 рік для Олени Костевич «золотом» Кубка президента ISSF - турніром для топ 12-найкращих стрільців світу за поточним рейтингом. Це в її характері - ламати стереотипи, ні на кого не зважаючи робити так, як відчуваєш, дотримуючись свого життєвого  кредо «Never give up!» («Ніколи не здавайся!»).

 

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини