Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 04:29:47

Акції “Олімпійська книга” та “Олімпійський куточок” набувають розмаху у Чернігові

17.11.2012   14:26Агенцiя

В Чернігові набувають розмаху Всеукраїнські акції “Олімпійська книга” та “Олімпійський куточок”, в рамках яких Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Державною службою молоді та спорту України здійснюють безкоштовне забезпечення закладів освіти України літературою олімпійської тематики.

Акції “Олімпійська книга” та “Олімпійський куточок” набувають розмаху у Чернігові

Акції “Олімпійська книга” та “Олімпійський куточок” набувають розмаху у Чернігові

Загальноосвітні школи Чернігівщини продовжують отримувати олімпійську літературу і організовують відкриття олімпійських куточків, презентації, конференції, диспути.

Створення сучасної системи освіти та виховання підростаючого покоління неможливо без оптимального вирішення цілої низки соціальних, економічних, екологічних, політичних, правових та інших завдань.Одним з варіантів вирішення цієї складної проблеми може бути організація освітнього та виховного процесів на основі ідеології олімпійського руху, шляхом впровадження системи олімпійської освіти та поширення літератури серед учнівської молоді.

Враховуючи вищесказане, обласний осередок НОК України разом з міським центром ФЗН “Спорт для всіх” стали ініціаторами проведення даної Акції в науково-інформаційних, культурно-освітніх та методичних закладах міста – бібліотеках. Першим установою, що прийняла участь у старті Акції, стала Центральна міська бібліотека імені М. М. Коцюбинського. У рамках акції кожна загально-освітня школа проводяться зустрічі учнівської молоді з олімпійцями, відомими спортсменами та ветеранами спорту.

Проводяться виставки та заходи з вивчення історії міжнародного та національного олімпійського руху. Також навчальні заклади мають можливість отримати спортивний інвентар і різну літературу за олімпійською тематикою. Першими учасниками акції стали учні Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту № 5.

На зустріч з ними прийшли наші заслужені олімпійці: володарка срібної нагороди на Пекінській Олімпіаді Ольга Коробка; бронзовий призер Олімпіади в Пекіні Наталія Давидова та прославлена біатлоністка, учасниця трьох Олімпійських Ігор Ніна Лемеш.

Імениті спортсменки переглянули виставку “Чемпіони – назавжди”, яку підготували відвідувачі бібліотеки, передали міській бібліотеці книги на олімпійську тематику і провели серед учнів вікторину з історії Олімпійських Ігор. Самим ерудованим серед учнів ліцею виявився Євген Артюх. Переможець та активні учасники вікторини отримали призи з автографами уславлених спортсменок. А виставка спорту бібліотеки наповнилася літературою та стає постійно – діючою.


http://noc-cn.org/news/akciji_olimpijska_kniga_ta_olimpijskij_kutochok_nabuvajut_rozmakhu_u_chernigovi/2012-11-14-701

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.