Команда "Кудрівка-2" - чемпіон Чернігівщини з футболу
У Чернігівській області завершилась фінальна частина чемпіонату області серед аматорів-футболістів. У цьому чемпіонаті, що проходив у два етапи, брали участь 12 команд футболістів-аматорів.
Перший етап чемпіонату – змагання двох груп, що були розподілені за територіальним принципом. До фіналу за підсумками змагань потрапили по 4 команди з групи разом з балами, що були набрані в матчах з командами-фіналістами.
Кудрівка-2 стала новим чемпіоном області
Якщо говорити про те, хто показав найкращі показники під час зональних змагань, то це команда «Кудрівка-2», яка продовжує боротися в чемпіонаті країни серед футболістів-аматорів. У фіналі чемпіонату команда знову показала, що варта бути чемпіоном – під час змагань вона успішно здолала своїх суперників, окрім першої команди. В поєдинках, в яких «Кудрівка-2» не перемогла, перемога була за «Кудрівкою», що виграла з рахунком 2:1 та 4:2. Але під час проведення цих матчів в складі команди не було основних гравців.
Шість інших матчів «Кудрівка-2» впевнено перемогла опонентів, не залишивши їм жодних шансів на перемогу. Загалом під час фіналу гравці команди забили цим суперникам 35 голів та пропустили усього 4. «Кудрівка-2» перемогла ФК «Корюківка» (11:0, 3:2), ФК «Ріпки» (4:2, 6:0) та СК «Мена» (5:0, 6:0). Загалом команда набрала 34 очка в заліку, а найближчий конкурент «Прогрес» (Остапівка) має на 8 очок менше. Чемпіонат Чернігівської області скінчився, а команда «Кудрівка-2» має не тільки Кубок області, але й медалі чемпіонів.
Цікаві факти та статистика
Під час чемпіонату області гравцям «Кудрівки-2» не раз доводилося стикатися з сильними суперниками, наприклад, з ФК «Прогрес» (село Остапівка Варвинської громади), але кудрівчани змогли знайти сили та здобути перемогу, заливши «Прогресу» друге місце. Бронзовими призерами чемпіонату стали гравці ФК «Голд Нафта» із Бахмача, що мають 23 очки в загальному заліку. В цьому році володар минулорічного Суперкубку СК «Мена» займає п’яту позицію, а на останньому місці НФК «Фенікс-Ніжин» (вони мають єдину перемогу та три очки в заліку). Повна таблиця чемпіонату тут: https://kudrivka.com.ua/table/chempionat-chernigivskoi-oblasti-2021-vishha-liga/.
Цікавий факт: найкращий бомбардир цьогорічного чемпіонату області – Назар Волошин з «Кудрівки-2» зміг забити 27 голів, що більше ніж деякі команди загалом. Якщо проаналізувати цьогорічний чемпіонат області, то він був дуже цікавим, бо кожен матч викликав бурю емоцій і серед гравців, і на трибунах.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.