Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 10:01:22

Андрій Апанасенко та Марія Буряк переможці ювілейного конкурсу спортивної фотографії

24.11.2021   08:21Агенцiя

НОК України визначив переможців ювілейного конкурсу спортивної фотографії.

19 листопада фахове журі, до складу якого увійшли імениті фотожурналісти, відомі олімпійці та спортивні фахівці, підбило підсумки ювілейного Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. Учасниками 15-го за ліком Конкурсу, який щороку проводиться НОК України, стали представники 18 областей нашої країни.

95 авторів, серед яких визнані митці і ті, хто лише робить перші кроки у цій цікавій справі, надіслали понад 400 робіт, де сповна відобразили різні сторони спортивного життя – шлях до перемоги, тренерські настанови та підтримку рідних на цьому шляху, миті тріумфу та гіркоту поразок, а також непідробні емоції, що дарує спорт.

Після детального обговорення переможцями та призерами XV Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії обрано:

Фотографи-професіонали:


1 місце - Андрій Апанасенко (Чернігівська область)


2 місце - Олександр Лесік (Одеська область)

3 місце - Сергій Гомон (Вінницька область)

Фотографи-аматори:


1 місце - Євгенія Андрієвська (Одеська область)

2 місце – Олена Лаптєва (Хмельницька область)

3 місце – Юрій Макаліс (Одеська область)

Діти (до 16 років):


1 місце - Марія Буряк (Чернігівська область)


2 місце – Дмитро Кострич (Хмельницька область)

3 місце – Анна Окуліч (Рівненська область)

З роботами, переможців та призерів Конкурсу, можна ознайомитись на офіційному сайті НОК України.

Нагородження авторів найкращих спортивних фотосвітлин-2022 відбудеться на початку наступного року.

Про час та дату нагородження буде повідомлено пізніше. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті.

Дякуємо усім учасникам, хто долучився до конкурсу! Бажаємо натхнення, творчих успіхів та як найбільше приводів для яскравих фотомиттєвостей!

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини