Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 травня, 09:44:14

У спорті “деснянські командири” дають фори підлеглим

14.11.2012   10:12

Протягом тижня у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині проходила підсумкова перевірка постійного складу з фізичної підготовки за 2012 рік.

У спорті “деснянські командири” дають фори підлеглим

У спорті “деснянські командири” дають фори підлеглим

Майже 600 офіцерів та контрактників навчального центру підтягувались на поперечині, бігали стометрівку та 3 кілометри на час. Жінки-військовослужбовці, в свою чергу, здавали човниковий біг 10 по 10 метрів, бігли 1000 метрів на час та виконували комплексну силову вправу за 2 хвилини.

Відтак, найкращі спортивні показники у командира 354-го навчального механізованого полку підполковника Віктора Ніколюка та заступника начальника 169-го навчального центру з тилу підполковника В’ячеслава Севрука.

Серед жінок найкраще впоралися із нормативами старший солдат військової служби за контрактом Олена Андрощук, прапорщик Віта Облєщук та молодший сержант Наталія Литв’як, які проходять службу в управлінні навчального центру “Десна”. В загальному заліку найкраще здали фізичну підготовку воїни 300-го навчального танкового полку, яким командує полковник Едуард Москальов.

– В рік фізичної підготовки та спорту, оголошеного у Збройних Силах України, помітно зросли спортивні показники кожного офіцера та контрактника “Десни”, – повідомив начальник фізичної підготовки та спорту навчального центру капітан Владислав Суспо. – В подальшому плануємо систематично збільшувати фізичне навантаження для тих військовослужбовців, в яких слабкі результати.

Найближчим часом у навчальному центрі розпочнеться відкрита зимова спартакіада з різних видів спорту. До неї залучатимуться найкращі спортсмени навчальних підрозділів “Десни”, а також населених пунктів Чернігівської та Київської областей.
 

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету міської ради 09:39

12 травня у сесійній залі міської ради, під головуванням міського голови Ольги Попенко, відбулося засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради.

Владислав Атрошенко зустрівся з Андрієм Ілларіоновим та Дмитром Гордоном

Владислав Атрошенко зустрівся з Андрієм Ілларіоновим та Дмитром Гордоном 09:18

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні, 12 травня, зустрівся з президентом Інституту економічного аналізу Андрієм Ілларіоновим та відомим журналістом Дмитром Гордоном.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та Міністр Олексій Чернишов відвідали Чернігівську обласну лікарню

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та Міністр Олексій Чернишов відвідали Чернігівську обласну лікарню 09:14

Перебуваючи з робочою поїздкою у Чернігові, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов та Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко відвідали Чернігівську обласну лікарню.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Примирення пам’яттю" - на сайті Державного архіві області 09:13

Вкотре, Державний архів Чернігівської підготував до експонування в онлайн режимі оновлену фотодокументальну виставку «Примирення пам’яттю» (до 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 рр.).

"Велике будівництво": Міст через Остер на об'їзній Ніжина по правій стороні заасфальтували 09:04

Незабаром розпочнуться роботи на лівій стороні. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Чернігівській області.