Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 16:06:25

У спорті “деснянські командири” дають фори підлеглим

14.11.2012   10:12

Протягом тижня у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині проходила підсумкова перевірка постійного складу з фізичної підготовки за 2012 рік.

У спорті “деснянські командири” дають фори підлеглим

У спорті “деснянські командири” дають фори підлеглим

Майже 600 офіцерів та контрактників навчального центру підтягувались на поперечині, бігали стометрівку та 3 кілометри на час. Жінки-військовослужбовці, в свою чергу, здавали човниковий біг 10 по 10 метрів, бігли 1000 метрів на час та виконували комплексну силову вправу за 2 хвилини.

Відтак, найкращі спортивні показники у командира 354-го навчального механізованого полку підполковника Віктора Ніколюка та заступника начальника 169-го навчального центру з тилу підполковника В’ячеслава Севрука.

Серед жінок найкраще впоралися із нормативами старший солдат військової служби за контрактом Олена Андрощук, прапорщик Віта Облєщук та молодший сержант Наталія Литв’як, які проходять службу в управлінні навчального центру “Десна”. В загальному заліку найкраще здали фізичну підготовку воїни 300-го навчального танкового полку, яким командує полковник Едуард Москальов.

– В рік фізичної підготовки та спорту, оголошеного у Збройних Силах України, помітно зросли спортивні показники кожного офіцера та контрактника “Десни”, – повідомив начальник фізичної підготовки та спорту навчального центру капітан Владислав Суспо. – В подальшому плануємо систематично збільшувати фізичне навантаження для тих військовослужбовців, в яких слабкі результати.

Найближчим часом у навчальному центрі розпочнеться відкрита зимова спартакіада з різних видів спорту. До неї залучатимуться найкращі спортсмени навчальних підрозділів “Десни”, а також населених пунктів Чернігівської та Київської областей.
 

Останні новини Чернігівщини

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.

На засіданні сесії обласної ради рідним військових передали посмертні державні нагороди 10:45

Пленарне засідання 14 сесії обласної ради восьмого скликання розпочалося 6 червня із вшанування пам’яті захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, а також загиблих через війну мирних жителів.