Дзюдоїстки Чернігівщини вибороли комплект нагород чемпіонату України у Запоріжжі
З 12 по 13 жовтня у Запоріжжі на арені Палацу спорту «Юність» відбувся чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок.
На змаганнях, вихованки ШВСМ вибороли повний комплект медалей, а саме:
1 місце - Буйок Марія, вагова категорія 48 кг.
2 місце - Гребеножко Юлія, вагова категорія 63 кг.
3 місце - Самаль Наталія, вагова категорія 70 кг.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів з гарним виступом на чемпіонаті.
Ці змагання ознаменували початок нового олімпійського циклу, а разом з тим і формування нового складу команди на найближчий рік.,


Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.