Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 05:36:39

Олександр Лісогор – чемпіон світу з лижних гонок на лижоролерах 2021 року

21.09.2021   10:50Агенцiя

З 16 по 19 вересня у італійському Валь-ді-Ф'єме проходив чемпіонат світу з лижних гонок, який зібрав понад 100 спортсменів з 14 країн.

У перший змагальний день, 16 вересня, українська команда виборола золоту нагороду завдяки звитязі представника Чернігівщини - юніора Олександра Лісогора, який здолав дистанцію 13 км.

18 вересня відбулись естафетні гонки, де наші лижники також з медалями. В юніорській естафеті 2х6.5 км бронзу вибороли Марія Чамара з Маріанною Сегляник, срібло – у Володимира Аксюти та Олександра Лісогора.

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішними результатами!


Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини