Медальний залік чемпіонату України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат
У період з 23 по 29 серпня 2021 року у м. Чернігів відбувся чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.
Представники Чернігівської області у різних видах програми завоювали 23 медалі, з яких 13 – золоті, 5 – срібні та 5 – бронзових.
Переможці та призери - вихованці позашкільного навчального закладу "Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з лижного спорту" ЧОО ФСТ "Україна", комунального закладу «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з зимових видів» Чернігівської обласної ради та комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» Чернігівської обласної ради.
За інф. Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.