Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 11:12:01

Ніжин: турнір з мініфутболу пам’яті Миколи Петруха та Дмитра Тернового

19.06.2021   12:15Агенцiя

18 червня, на території ЗОШ № 9 відбувся традиційний турнір з мініфутболу. Змагання присвячене пам’яті Миколи Петруха та Дмитра Тернового.

Микола Петрух, колишній керівник державної податкової інспекції у Ніжині, започаткував цей футбольний турнір наприкінці 90-х років. І з того часу щороку свято футболу традиційно збирає у Ніжині податківців області.

Полковник МВС України Дмитро Терновий також колишній податківець, який серед перших пішов захищати свою Батьківщину. Він загинув під час АТО у лютому 2015 року та посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Пам’ятний знак Дмитру Терновому встановлений на території Ніжинської загальноосвітньої школи №9.

У турнірі взяли участь три команди, до складу яких увійшли працівники податкової міліції та державної податкової інспекції Чернігівщини.

Міський голова Олександр Кодола привітав усіх футболістів із початком турніру та побажав спортсменам перемоги.

У результаті запеклих змагань перше місце здобула команда ГУ ДПС в Чернігівській області, друге -  Ніжинська ДПІ, третє - ГУ ДФС в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

17 лютого: цей день в Україні і світі

17 лютого: цей день в Україні і світі 08:25

День 1455 Російська агресія - Day 1455 Russian aggression

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини