Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 вересня, 02:57:11

СК "Мена" – володар Суперкубку області

12.05.2021   13:35Агенцiя

Пандемія Covid-19 вносить свої корективи в повсякденне життя, внесла вона корективи і у футбольний календар. Лише у травні цього року отримала шанс відбутися боротьба за Суперкубок Чернігівської області з футболу.

Похмура травнева погода зустріла дощем команди-учасниці матчу за Суперкубок області. На футбольному полі стадіону «Юність» в Чернігові виборювали право володіння Суперкубком чемпіон Чернігівської області з футболу 2020 року ФК «Агродім» з Бахмача та СК «Мена» з Мени.

Навіть холодна дощова погода не змогла подолати бажання футболістів здобути першість у цьому матчі. Яскрава боротьба, напруження від першої до останньої хвилини, емоційне напруження – ось далеко не всі епітети, які можна вжити, характеризуючи цей футбольний матч.

Основний час матчу завершився з рівним рахунком 2:2. І тільки призначена арбітром серія післяматчевих пенальті дала змогу визначити володаря Суперкубку області. Серія післяматчевих пенальті закінчилася з рахунком 3:2 на користь СК «Мена». Загальний рахунок матчу 5:4.

Володарем Суперкубку Чернігівської області з футболу 2020 року вперше у своїй історії стала команда з міста Мена СК «Мена». Другими стали футболісти ФК «Агродім» з Бахмача.

Організатори змагань визначили кращих у кожній команді футболістів матчу. Ними стали Сосо Двалі з бахмацького «Агродому» та Сергій Алаєв з СК «Мена».

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини