Чернігівська область зайняла друге місце командного чемпіонату України з пневматичної зброї зі стрільби кульової
У Львові відбувся відкритий командний чемпіонат України з пневматичної зброї зі стрільби кульової серед спортсменів 2003 р.н. та молодших.

У змаганнях приймало участь 300 спортсменів із 15-ти команд областей країни.
Спортсмени Чернігівської області вибороли наступні нагороди:
Срібні нагороди у вправі ГП-11А здобули Анастасія Білаш та Артем Синявський
Золото командної першості ГП-11А у складі: Артема Синявського, Єгора Дячука та Олексія Адам‘юка.
Золото командної першості ГП-11А у складі: Анастасії Білаш, Катерини Поди та Олександр Мартинюк.
Золото командної першості ГП-12 у складі: Олексія Адам‘Юка, Єгора Дячука та Артема Синявського.
Срібло командної першості ГП-12 у складі: Анастасії Білаш, Катерини Поди та Олександри Мартинюк.
Бронзу командної першості ПП-3 у складі: Діани Решетник, Анастасії Марченко та Ганни Борзди.
У підсумку змагань Чернігівська область зайняла друге загальнокомандне місце.
Останні новини Чернігівщини
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє