Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 грудня, 22:39:07

Cтрілки Чернігівщини завоювали шість медалей на відкритому зимовому чемпіонаті України зі стрільби кульової

15.02.2021   11:09Агенцiя

Представники команди Чернігівської області на відкритому зимовому чемпіонаті України зі стрільби кульової, який проходив у Львові з 5 по 12 лютого, завоювали 6 медалей: 4 золоті, 1 срібна та 2 бронзові.

Марченко Анастасія посіла ІІІ місце (у вправі ПП-3) та виконала норматив майстра спорту України.

Левковська Ганна, Марченко Анастасія та Лібенко Юлія вибороли І командне місце (у вправі ПП-3).

Авраменко Галина виборола перемогу у вправах ГП-12 та ГП-11А.

Команда у складі Авраменко Галини, Білаш Анастасії та Поди Катерини виборола І місце (у вправі ГП-11А) та ІІ місце (у вправі ГП-12).

Спортсмени - вихованці комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» Чернігівської обласної ради, комунального закладу «Обласна ДЮСШ з олімпійських видів» Чернігівської обласної ради та комунального позашкільного навчального закладу «ДЮСШ «Авангард» Чернігівської міської ради.

Тренери: Чередінов І.Б., Мозгова М.В., Авраменко Г.В., Авраменко Г.Г., Шаповалов В.А., Самохіна К.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини